Organizator:

Tłumy na targach stomatologicznych

21.09.2012 12:00:00

Podziel się

Ponad 4 tys. osób odwiedziło pierwszego dnia 22. Środkowoeuropejską Wystawę Produktów Stomatologicznych CEDE na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Trzydniowe wydarzenie dedykowane zarówno przedstawicielom branży, jak i pacjentom to m.in. ciekawe wykłady, seminaria oraz przegląd najnowocześniejszego sprzętu, technik i preparatów do higieny jamy ustnej. Wystawa potrwa do soboty.

Od czwartku, 20 września, w czterech pawilonach  MTP (6A, 7, 7A, 8) można znaleźć wszystko, co lekarz dentysta i jego współpracownicy potrzebują w swojej codziennej pracy, począwszy od obuwia, a na nowoczesnym sprzęcie skończywszy. Największe wydarzenie branży stomatologicznej w Polsce i jedno z większych w Europie to jednak przede wszystkim spotkanie największych autorytetów z Polski i z zagranicy oraz szereg wykładów skierowanych do lekarzy, techników dentystycznych, asystentek i higienistek stomatologicznych.

Przez cały czas trwania wystawy można zakupić specjalistyczne pasty, nici, różnego rodzaju szczoteczki, produkty do kontroli płytki nazębnej i wiele innych specjalistycznych preparatów do higieny jamy ustnej. Zapraszamy!  

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie www.cede.pl