Organizator:

Stomatologia XXI wieku

17.09.2012 12:00:00

Podziel się

300 wystawców, wykłady, seminaria i warsztaty poświęcone takim zagadnieniom jak implantologia, protetyka cyfrowa, periodontologia, prawo medyczne i marketing oraz nowości dedykowane zarówno przedstawicielom branży, jak i pacjentom – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają podczas zbliżającej się Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE.

XXII edycja wydarzenia rozpocznie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich już 20 września.

Począwszy od najbliższego czwartku, przez trzy dni w czterech pawilonach  MTP (6A, 7, 7A, 8) będzie można znaleźć wszystko, co lekarz dentysta i jego współpracownicy potrzebują w swojej codziennej pracy, począwszy od obuwia, a na nowoczesnym sprzęcie skończywszy. Największe wydarzenie branży stomatologicznej w Polsce i jedno z większych w Europie to także spotkanie największych autorytetów z Polski i z zagranicy oraz szereg wykładów skierowanych do lekarzy, techników dentystycznych, asystentek
i higienistek stomatologicznych.

Wiele z ciekawostek i nowości, jakie pojawią się na tegorocznym CEDE, zaciekawi nie tylko przedstawicieli branży, ale i pacjentów. W pawilonach MTP będzie można zakupić specjalistyczne pasty, nici, różnego rodzaju szczoteczki, produkty do kontroli płytki nazębnej i wiele innych.

Jednym ze stałych punktów programu CEDE będą także wyróżnienia w konkursie Grand Prix CEDE, które przewodniczący Komisji Konkursowej, Prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Dr hab. med. Bartłomiej W. Loster wręczy w czasie oficjalnej części Gali CEDE, 20 września o godz. 20.00 w Teatrze Wielkim w Poznaniu.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie www.cede.pl