Organizator:

Selah Sue po raz pierwszy w Poznaniu

29.10.2012 12:00:00

Podziel się

Po wyprzedanej trasie koncertowej w marcu, sensacja ostatnich miesięcy powraca do Polski. Selah Sue, nazywana europejskim odpowiednikiem Erykah Badu i Lauryn Hill, wystąpi na Międzynarodowych Targach Poznańskich 18 grudnia br.

Selah Sue, która naprawdę nazywa się Sanne Putseys, to obdarzona nietuzinkową urodą młoda, urodzona w 1989 roku belgijka, która jest sensacją na rynku muzycznym ostatnich miesięcy. Dzięki swojej płycie zatytułowanej Raggamuffin i rewelacyjnym singlom This World oraz Raggamuffin podbiła nie tylko serca fanów, ale i europejskie listy przebojów. Muzyka Selah Sue to mieszanka najlepszej jakości soulu, funku, reggae, rocka, hip-hopu i popu, która zachwyciła samego Prince’a. Oczarowany nią książę zaproponował Selah supportowanie go w Antwerpii, na co Sue oczywiście przystała.

Na początku roku wokalistka wystąpiła w Polsce na 2 koncertach, które zostały wyprzedane w kilka tygodni. Teraz, specjalnie dla polskich fanów, powraca z serią ostatnich koncertów promujących płytę Raggamuffin. Jej rewelacyjne single This World oraz Raggamuffin będzie można usłyszeć w Muzycznym Pawilonie 2 we wtorek 18 grudnia. Bilety w cenie: 95 zł // 110 zł  // 120 zł do kupienia w salonach sieci EMPiK, sklepach Media Markt i Saturn oraz za pośrednictwem serwisów: eBilet (http://ebilet.pl/), Ticketpro (http://ticketpro.pl/) i Eventim (http://eventim.pl/) na terenie całego kraju.

 Foto: www.selahsue.com