Organizator:

Ostatnie bilety na Vaya Con Dios

02.03.2013 12:00:00

Podziel się

Ostatnia szansa dla miłośników muzyki zespołu Vaya Con Dios, który 21 marca wystąpi na scenie Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich. W sprzedaży zostałe ostatnie bilety na występ w ramach trasy koncertowej, którą belgijska formacja żegna się z publicznością.

Słynący z niepowtarzalnego brzmienia, klimatu kompozycji i charyzmatycznej wokalistki Dani Klein zespół od końca lat osiemdziesiątych posiada rzesze fanów na całym świecie. Dzieje się tak za sprawą charakterystycznego brzmienia akustycznej gitary oraz kompozycji czerpiących z różnych kultur i stylów muzycznych np. z hiszpańskiego flamenco, francuskiej chanson czy z muzyki cygańskiej. Dziś Vaya Con Dios ma na swoim koncie 9 albumów studyjnych m.in. Vaya Con Dios, Night Ols, Time Flies i Roots And Wings, które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 7 milionów egzemplarzy.

Pomimo olbrzymiej popularności i sukcesów formacja ogłosiła rok 2013 ostatnim w ich karierze, planując serię pożegnalnych koncertów, z których jeden odbędzie się w najnowszej sali widowiskowo-koncertowej MTP. Farewel Tour zawita na targi 21 marca br. Bilety już wkrótce do nabycia w salonach Empik, sSklepach sieci Media Markt i Saturn, a także wszystkich punktach sieci Ebilet (www.ebilet.pl), Ticketpro (www.ticketpro.pl), Eventim (www.eventim.pl) oraz na stronie www.goodmusic.pl. Zapraszamy!