Organizator:

Nowoczesne media w centrum kongresowym

03.04.2013 13:00:00

Podziel się

Cykl prelekcji poruszących tematy związane z technologią odbioru obrazu począwszy od DVB-T, poprzez platformy satelitarne i sieci kablowe, a na SmartTV kończąc, wystawy sprzętu oraz  wystąpienia ekspertów dotyczące cyfryzacji radia oraz problemów związanych z telewizją dla niepełnosprawnych to tylko niektóre z elementów programu targów Poznań Media Expo – Forum technologii cyfrowych, które rozpoczną się 5 kwietnia w centrum konferencyjno-kongresowym Poznań Congres Center.

Podczas trzydniowego wydarzenia przewidziano m.in. szkolenie Telekomunikacyjna REWOLUCJ@ w budynkach wielorodzinnych. Mam ono na celu poinformowanie deweloperów, projektantów i instalatorów o szczegółach nowelizacji rozporządzenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Szkoleniom oraz panelom dyskusyjnym towarzyszyć będzie wystawa sprzętowa obejmująca szeroki zakres urządzeń i nowych technologii do przekazu i odbioru sygnału telewizyjnego, gdzie obok ekspozycji dekoderów i anten dedykowanych telewizji cyfrowej naziemnej DVB-T, pojawią się także urządzenia z zakresu technologii DVB-S oraz rozwiązania CATV.

Konferencja Poznań Media Expo realizowana jest wspólnie przez Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Krajową Radę Radiofonii i Telewizji po patronatem Technologicznym Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej. Szczegóły na stronie www.mediaexpo.pl Zapraszamy!