Organizator:

Letnia akcja na Poznańskich Targach Lato z MTP

27.07.2012 12:00:00

Podziel się

Już od przyszłego wtorku, 31 lipca tereny targowe zamienia się w piękną, piaszczystą plażę. Amatorzy wypoczynku na świeżym powietrzu będą mogli skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych specjalnie dla mieszkańców Poznania i gości z całej Polski.

Plac Marka stanie się areną zmagań i zabaw  sportowych, wielkim boiskiem do gry w siatkówkę, piłkę nożną czy badmintona. Specjalnie dla dzieci zostanie wybudowana ogromna piaskownica, gdzie dzieci będą mogły szukać skarbów. Nie zabraknie terenu do gry w bule oraz strefy rekreacyjnej, gdzie na wygodnych leżakach będzie można zażyć kąpieli słonecznej. A jeśli komuś zrobi się gorąco będzie mógł ochłodzić się korzystając z kurtyny wodnej ustawionej na trawie. Osoby zainteresowane poznaniem historii Targów na pewno ucieszą planowane spacery po MTP.

Dla naszych gości oprócz licznych atrakcji organizatorzy strefy wypoczynku przygotowali  także miejsca, gdzie będzie można zregenerować siły kupując napoje lub małe przekąski.

Uroczyste otwarcie letniej strefy targowej w udziałem zarządu MTP odbędzie się 31 lipca o godzinie 17.

Wszystkie atrakcje są za darmo. Wstęp na teren MTP w dniach 31lipca – 31 sierpnia jest wolny. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania i okolic oraz gości przebywających w naszym mieście na urlopach wypoczynkowych. Wejście od ulicy Głogowskiej, wstęp codziennie od godziny 9. do 20.