Organizator:

Koncert Selah Sue już dziś

18.12.2012 12:00:00

Podziel się

Autorka takich przebojów jak „This World” czy „Raggamuffin”, obdarzona nietuzinkową urodą i niepowtarzalnym głosem Selah Sue wystąpi dziś wieczorem na scenie Muzycznego Pawilonu 2. Koncert belgijskiej wokalistki zakończy niezwykle udany tegoroczny sezon koncertowy w targowej empedwójce.

Selah Sue, która naprawdę nazywa się Sanne Putseys, to młoda, urodzona w 1989 roku belgijka, która jest sensacją na rynku muzycznym ostatnich miesięcy. Dzięki swojej płycie zatytułowanej Raggamuffin i rewelacyjnym singlom This World oraz Raggamuffin podbiła nie tylko serca fanów, ale i europejskie listy przebojów. Muzyka Selah Sue to mieszanka najlepszej jakości soulu, funku, reggae, rocka, hip-hopu i popu, która zachwyciła samego Prince’a. Oczarowany nią książę zaproponował Selah supportowanie go w Antwerpii, na co Sue oczywiście przystała.

Na początku roku wokalistka wystąpiła w Polsce na 2 koncertach, które zostały wyprzedane w kilka tygodni. Teraz, specjalnie dla polskich fanów, powraca z serią ostatnich koncertów promujących płytę Raggamuffin. Jej rewelacyjne single This World oraz Raggamuffin będzie można usłyszeć w Muzycznym Pawilonie już o godzinie 2 już od godziny 20.00.

fot. Warner Music Poland