Organizator:

Gorący weekend na Targach

18.02.2013 12:00:00

Podziel się

Owacja na stojąco po koncercie Anny Marii Jopek, blisko 5 tysięcy zwiedzających Targi Mieszkań i Domów oraz Rewia Tańca z Iwoną Pavlović – tak w dużym skrócie można opisać miniony weekend na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Dwa dni pełne wrażeń zainaugurowała w sobotę pierwsza tegoroczna edycja Targów Mieszkań i Domów, podczas której w pawilonie 3 można było zapoznać się z najciekawszą ofertą nieruchomości z terenu Poznania i okolic. Wieczorem wytchnienie od targowego zgiełku zaoferowali organizatorzy Afro Cuban Festiwal, w ramach którego swoje umiejętności taneczne prezentowali tancerze m.in. z Kuby, Brazylii i Hiszpanii.

Niedziela przebiegła z kolei pod znakiem muzyki z najwyższej, światowej półki. W Sali Ziemi wystąpiła bowiem jedna z największych polskich gwiazd muzyki jazzowej – Anna Maria Jopek. W wypełnionej do ostatniego miejsca sali koncertowej artystka wykonała pieśni ludowe w nowych, niezwykłych aranżacjach oraz autorskie kompozycje. Ponad półtoragodzinny występ zakończyła długa owacja na stojąco.